סדנת טאי צ'י

 
 

המקור של התאי צ'י הוא בתורת לחימה שהייתה נהוגה במקביל לקונפו, במנזר שאוולין בסין העתיקה. הטאי צ'י היה הביטוי היני, לעומת הקונפו שהיה הביטוי היאנגי של הפעלת האנרגיות הפנימיות בצורתן החיצונית. הטאי צ'י נראה כריקוד איטי, בו כל תנועה משפיעה על כל שאר איברי הגוף. ניתן לראות בבירור שמרכז הגוף (הדאן טיין) הוא הציר דרכו עוברת כל תנועה ותנועה.

מספרים שאומני הטאי צ'י היו מסוגלים לרכז כמות אנרגיה אדירה (צ'י) בנקודה אחת וע"י כך להפיל / להרוג את האויב. הטאי צ'י היה נפוץ מאוד בסין ומשם עבר גם ליפן. יש המספרים שבמלחמת העולם ה -2 היו יפנים שנלחמו בהצלחה בשיטה זו. היום, השיטה איבדה את כל תכנייה המלחמתיים ויש המכנים אותה "מדיטציה בתנועה" בשל התנועות האיטיות הקשורות אחת בשנייה, המאופיינות באסתטיקה גבוהה. המתרגל, כאילו, עף על פני הרצפה וכל תנועה ותנועה יוצרות שפה שלמה של יופי. בסדנא, שבבית הטאואיסטי, נלמד את רוח הטאי צ'י, את התנועות ואת אחד הרצפים.

לחצו למידע נוסף על:
 
להרשמה ופרטים נוספים
   

 

ליאון נמצא במרחק של כ-50 דקות מתל-אביב וכ-30 דקות מירושלים, 21 ק"מ לכיוון בית שמש, משער הגיא

מפה

להרשמה ופרטים נוספים, 03-6994705  02-9991428

Powered by LadyDesign

timberland outlet polos lacoste mbt baratos nike roshe run ghd outlet hollister madrid nike outlet nike huarache joyas pandora Gafas ray ban ray ban baratas ralph lauren espa?a gafas oakley nike sb baratas new balance baratas nike free baratas boligrafos montblanc air jordan ireland new balance ireland